Zielone wzgórza nad Soliną...

DSC02318

 

Zakończyła się pielgrzymko/wycieczka naszej Parafii na południu Polski. Według programu odwiedziliśmy Rzeszów, Przemyśl, piękne Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, Solinę wraz z przejazdem gondolami, Komańczę - miejsce internowania bł. kard. S. Wyszyńkiego, gdzie modliliśmy się w intencji naszej Parafii oraz Sanok. Pielgrzymowanie zakończyło się naszym nocnym powrotem, trochę późnym, ale najważniejsze, że szczęśliwym.

 

Katedra w Rzesz...
Rzeszów
.
Kalwaria Pacław...
Kalwaria Pacław...
Kalwaria Pacław...
Kalwaria Pacław...
Przemyśl - Dwor...
Przemyśl - Dwor...
Krasiczyn - Zes...
Krasiczyn - Zes...
Kolej gondolowa...
Kolej gondolowa...
Kolej gondolowa...
Solina
Solina
Taras widokowy ...
Rejs po Solinie
Rejs po Solinie
Rejs po Solinie
.
.
Komańcza
Komańcza
Komańcza