O Matko Nieustającej Pomocy....

DSC01260
W każdą środę powierzymy naszą codzienność Matce Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny, ale dzisiaj świętujemy nasz odpust parafialny ku czci naszej Patronki. Do omodlenia mamy tyle spraw, a Jej Serce, wypełnione miłością macierzyńską i niezrównaną dobrocią, wsłuchuje się w nasze błagania. Mszy św. przewodniczył ks. Neoprezbiter Adam Piechowiak. 
To także I niedziela po zakończeniu roku szkolnego, należy zatem pamietać, że nadchodzący czas wakacji nie jest czasem wolnym od Pana Boga i obowiązków religijnych. Podczas urlopów mamy obowiązek udziału w niedzielnej Mszy Świętej, nie zapominajmy o osobistej modlitwie, korzystajmy z sakramentu pokuty i pojednania. Wszystkim wyjeżdżającym w tych dniach na wakacyjne wycieczki, kolonie, obozy i wczasy życzę, aby był to czas wypoczynku i rekreacji, a także odnajdywania Bożych śladów w pięknie stworzenia.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
9
10
11
12
13
14
15